Súboj vynálezcov

Zábavná spoločenská hra pre všetkých zvedochtivých mysliteľov.

Skúmajte vynálezy, využívajte svoje schopnosti a nechajte sa vtiahnuť do tejto zábavnej a vzdelávacej hry.

Súboj Vynálezcov je fascinujúca stolová hra pre deti i dospelých, kde si hráči vyberajú postavu vynálezcu so špecifickými schopnosťami ako inteligencia, zručnosť či fantázia. Tieto zručnosti sú aj v hre potrebným predpokladom pre skúmanie nových objavov rôznej náročnosti.

Skúmajte vynálezy, zbierajte finančný zisk a body prestíže, no buďte ostražití, ostatní hráči sa vás môžu pokúsiť s inovatívnymi patentmi predbehnúť, alebo vám vaše nápady dokonca ukradnúť! Hra končí, keď prvý hráč vyskúma aspoň 8 rôznych vynálezov.

Hra je vhodná:

✅ 2 – 4 hráči

⏱️ 30 – 60 minút

⭐ 10 – 199 rokov

Balenie hry obsahuje:

-> jednu podnikavú misiu

-> 6 vynálezcov

-> 77 vynálezov

-> stovky nápadov a stratégií postupu v hre

-> tisícky hodín zábavy

Súboj Vynálezcov - vyrobené zo ❤️ na Slovensku štúdiom Revolware.

 

Hrá Vás ako aj Vaše deti vtiahne do procesu tvorby kľúčových inovácií ľudskej modernity. Dozviete sa v nej o podstatných inovačných procesoch (patentovanie, financovanie inovácií a ich prdaj), inovátoroch a inovátorkách (ako napríklad Marie Curie či Nikola Tesla) a samotných kľúčových vynálezoch modernity (od podprsenky, cez práčku až po atómovú bombu).

Vzdelávacie ciele hry, vhodné aj do vzdelávacieho procesu v škole:

  • Spoznanie kľúčových vynálezov a ich tvorcov a tvorkýň z obdobia ľudskej modernity - s možnosťou preskúmať ich životy, tvorbu a prípadne dohľadať ďalších im podobných výnalezcov.

  • Rozvíjanie strategického myslenia, podnikavého myslenia, finančnej gramotnosti, etiky pri podnikaní a inovačných schopností - potrebných pre aktívne občianstvo a tvorbu spoločensky osožných inovácií.

  • Spoznanie historického kontextu vynálezcov, ich vynálezov a ich prínosu pre svet a ľudstvo - ako doplnok výučby moderných svetových a slovenských dejín v rámci predmetu dejepis na ZŠ a SŠ.

 

Finančná gramotnosť Dejepis 2.stupeň ZŠ Stolové, kartové

48,00 € za kus